Masă de masaj INLEA Relax Pro, din trei părți și placată cu aluminiu IN16-0013 BEJ
Ai dori să oferi oaspeților tăi experiența supremă de relaxare, chiar și în propria lor casă? Acest pat de masaj pliabil este companionul perfect pentru munca de zi cu zi: ușor, dar extrem de durabil și gata de utilizare în câteva secunde. Suportul pentru picioare reglabil asigură o utilizare versatilă: facilitează tratamentele pentru picioare sau poate fi transformat instantaneu într-un spătar confortabil, permițând utilizarea patului și în poziție șezând
Caracteristici:
- Portabilitate excelentă: Datorită structurii sale ușoare și a genții de transport gratuite, poate fi pliat și transportat în câteva secunde, fiind ideal pentru servicii mobile. -
Depozitare cu economie de spațiu: După utilizare, patul poate fi pliat la dimensiunea unei valize compacte, astfel încât să încapă confortabil într-un apartament mic sau în portbagajul unei mașini.
Parametrii produsului
| Materialul picioarelor | aliaj de aluminiu, 1 mm |
|---|---|
| Material de acoperire | Piele artificială din PVC 0,6 mm |
| Dimensiune | 180 x 60 x (52–73) cm |
| Lungime | 180 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Înălțime (reglabilă) | 52 cm/73 cm |
| Diametrul picioarelor | 28 mm |
| Insert de saltea | burete 3,8 cm 20 kg/m3 |
| Culoare | bej |
| Greutate | 15 kg |
| Garanţie | 12 luni |
| Pat de masaj pliabil | |
| Materialul picioarelor | aliaj de aluminiu, 1 mm |
| Material de acoperire | Piele artificială din PVC 0,6 mm |
| Dimensiune | 180 x 60 x (52–73) cm |
| Lungime | 180 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Înălțime (reglabilă) | 52 cm/73 cm |
| Diametrul picioarelor | 28 mm |
| Insert de saltea | burete 3,8 cm 20 kg/m3 |
| Culoare | bej |
| Greutate | 15 kg |
| Garanţie | 12 luni |
