INLEA ULTIMATE Jump Trambulină 305 cm cu plasă de protecție interioară – gri
Trambulina INLEA ULTIMATE Jump a fost proiectată cu accent pe siguranța copiilor, precum și pe utilizarea stabilă și de lungă durată. Datorită prelucrării de calitate, trambulina are o construcție durabilă și rezistentă. Plasa de protecție superioară arcuită oferă siguranță în timpul săriturilor, în timp ce cadrul stabil și suprafața elastică rezistentă asigură o durată lungă de viață. Capacul pentru arcuri și elementele suplimentare de protecție contribuie la siguranța trambulinei la fiecare utilizare.
Suprafața de sărit este realizată dintr-un material solid și hidrofug, rezistent la radiațiile UV, în timp ce protectorul pentru arcuri de jur împrejur protejează utilizatorul de contactul cu arcurile de fixare. Stabilitatea construcției este garantată de picioarele de susținere în profil U și de cadrul din oțel galvanizat.
Montajul și întreținerea trambulinei sunt simple, asigurând copiilor distracție sigură și neîntreruptă. Trambulina trebuie utilizată doar sub supravegherea unui adult.
Conținutul pachetului:
-
trambulină (cadru, picioare, stâlpi de susținere, protecții din spumă, șuruburi)
-
plasă de protecție cu arc superior
-
husă pentru arcuri
-
suprafață de sărit
-
arcuri
Garanția acoperă doar elementele structurale în condiții de utilizare casnică normală – nu se aplică pieselor supuse uzurii.
Parametrii produsului
| Diametru | 305 cm |
|---|---|
| Tip de trambulină | cu plasă de protecție internă |
| Capacitate maximă de încărcare | 180 kg |
| Înălțimea suprafeței de săritură de la sol | 64 cm |
| Material de suprafață care sare | PP, rezistent la UV |
| Numărul de arcuri | 60 buc |
| Lungimea arcului | 135 mm |
| Grosimea/numărul de spire ale sârmei arcului | 3,0 x 22 N |
| Material de plasă de protecție | PE |
| Înălțimea plasei de protecție | 180 cm |
| Cadru | Diametru: 38 mm, grosime perete: 1,1 mm, galvanizat interior și exterior |
| Numărul de picioare | 3 picioare în formă de U |
| Bare în picioare | Diametru: 38 mm, grosime perete: 1,0 mm, galvanizat interior și exterior |
| Scară | Da |
| Depozitare pantofi | nu |
| Materialul husei arcurilor | PVC+PE, grosime 10 mm |
| Numărul de pachete | 2 cutii |
| Greutate totală | 41.4 kg |
| Garanţie | 24 de luni |
| Normă | Certificat conform TÜV-GS |
| Culoare | gri |
| Trambulina | |
| Diametru | 305 cm |
| Tip de trambulină | cu plasă de protecție internă |
| Capacitate maximă de încărcare | 180 kg |
| Înălțimea suprafeței de săritură de la sol | 64 cm |
| Material de suprafață care sare | PP, rezistent la UV |
| Numărul de arcuri | 60 buc |
| Lungimea arcului | 135 mm |
| Grosimea/numărul de spire ale sârmei arcului | 3,0 x 22 N |
| Material de plasă de protecție | PE |
| Înălțimea plasei de protecție | 180 cm |
| Cadru | Diametru: 38 mm, grosime perete: 1,1 mm, galvanizat interior și exterior |
| Numărul de picioare | 3 picioare în formă de U |
| Bare în picioare | Diametru: 38 mm, grosime perete: 1,0 mm, galvanizat interior și exterior |
| Scară | Da |
| Depozitare pantofi | nu |
| Materialul husei arcurilor | PVC+PE, grosime 10 mm |
| Numărul de pachete | 2 cutii |
| Greutate totală | 41.4 kg |
| Garanţie | 24 de luni |
| Normă | Certificat conform TÜV-GS |
| Culoare | gri |
