INLEA ULTIMATE Jump Trambulină 250 cm cu plasă de siguranță interioară – roz
Trambulina INLEA ULTIMATE Jump este proiectată pentru siguranța copiilor și pentru o utilizare stabilă și de lungă durată.
Datorită materialelor de calitate, trambulina are o construcție rezistentă și durabilă. Plasa de siguranță cu arcadă superioară oferă protecție în timpul săriturilor, iar cadrul stabil și suprafața elastică rezistentă asigură o durată mare de viață. Husa pentru arcuri și celelalte elemente de protecție contribuie la siguranța utilizării în fiecare moment.
Suprafața de sărit este realizată dintr-un material solid, hidrofug și rezistent la razele UV, iar husa pentru arcuri protejează utilizatorul pe toată circumferința trambulinei. Stabilitatea construcției este asigurată de picioarele de sprijin în formă de U și de cadrul din oțel galvanizat.
Montajul și întreținerea trambulinei sunt simple, oferind copiilor dvs. distracție sigură și neîntreruptă. Trambulina trebuie utilizată doar sub supravegherea unui adult.
Conținutul pachetului:
-
trambulină (cadru, picioare, stâlpi de susținere, protecții din spumă, șuruburi)
-
plasă de siguranță cu arcadă superioară
-
husă pentru arcuri
-
suprafață de sărit
-
arcuri
Garanția acoperă elementele de construcție în condiții de utilizare casnică normală – nu se aplică pieselor supuse uzurii.
Parametrii produsului
| Diametru | 250 cm |
|---|---|
| Tip de trambulină | cu plasă de protecție internă |
| Capacitate maximă de încărcare | 150 kg |
| Înălțimea suprafeței de săritură de la sol | 54 cm |
| Material de suprafață care sare | PP, rezistent la UV |
| Numărul de arcuri | 42 buc |
| Lungimea arcului | 135 mm |
| Grosimea/numărul de spire ale sârmei arcului | 3,0 x 22 N |
| Material de plasă de protecție | PE |
| Înălțimea plasei de protecție | 155 cm |
| Cadru | Diametru: 38 mm, grosime perete: 1,1 mm, galvanizat interior și exterior |
| Numărul de picioare | 3 picioare în formă de U |
| Bare în picioare | Diametru: 34 mm, grosime perete: 1,0 mm, galvanizat interior și exterior |
| Scară | Da |
| Depozitare pantofi | nu |
| Materialul husei arcurilor | PVC+PE, grosime 10 mm |
| Numărul de pachete | 2 cutii |
| Greutate totală | 34 kg |
| Garanţie | 24 de luni |
| Normă | Certificat conform TÜV-GS |
| Culoare | roz |
| Trambulina | |
| Diametru | 250 cm |
| Tip de trambulină | cu plasă de protecție internă |
| Capacitate maximă de încărcare | 150 kg |
| Înălțimea suprafeței de săritură de la sol | 54 cm |
| Material de suprafață care sare | PP, rezistent la UV |
| Numărul de arcuri | 42 buc |
| Lungimea arcului | 135 mm |
| Grosimea/numărul de spire ale sârmei arcului | 3,0 x 22 N |
| Material de plasă de protecție | PE |
| Înălțimea plasei de protecție | 155 cm |
| Cadru | Diametru: 38 mm, grosime perete: 1,1 mm, galvanizat interior și exterior |
| Numărul de picioare | 3 picioare în formă de U |
| Bare în picioare | Diametru: 34 mm, grosime perete: 1,0 mm, galvanizat interior și exterior |
| Scară | Da |
| Depozitare pantofi | nu |
| Materialul husei arcurilor | PVC+PE, grosime 10 mm |
| Numărul de pachete | 2 cutii |
| Greutate totală | 34 kg |
| Garanţie | 24 de luni |
| Normă | Certificat conform TÜV-GS |
| Culoare | roz |
